Home » S.2. P. 4-os. z balkonem, nr 11

S.2. P. 4-os. z balkonem, nr 11

opisPokój w Stachoniówce 2, 4 os. z łazienką (toaleta, kabina natryskowa, umywalka) i tv led 32 cale, balkonem. W pokoju ponadto znajduje się lodówka, czajnik, sztućce, kubki, zestaw do przygotowania kawy i herbaty. 4 łóżka pojedyncze (oddzielne lub 2 złączone). Zapewniona pościel oraz na życzenie ręczniki (opłata jednorazowa 10 zł za zestaw: ręcznik do rąk + ręcznik kąpielowy. Do każdego zestawu mydełko gratis). Pokój w kolorze: pomarańczowym. Pokój na 3 piętrze, z widokiem na góry!

W pokoju znajduje się centralne ogrzewanie, zasięg sieci wi-fi (internet bezpłatny). W łazience gorąca woda 24 h. na dobę.

Pokój czysty i zadbany, świeżo odnowiony.

Na wyposażeniu ponadto: szafa, szafka, stolik, krzesła, lampka nocna.

Na parterze budynku znajduje się ogólnodostępna kuchnia z pełnym wyposażeniem (wszystko co potrzebne do samodzielnego przygotowywania posiłków), w tym: lodówki, czajnik bezprzewodowy, kuchnia gazowa, kuchenka mikrofalowa, sztućce i naczynia, zlewozmywak itd.

Na II piętrze, znajduje się ogólnodostępny aneks kuchenny, również z pełnym wyposażeniem, podobnie jak w kuchni na parterze. Dodatkowo kuchenka indukcyjna.

UWAGA: Zamówione posiłki (śniadania, obiadokolacje) wydajemy w sąsiednim budynku willi Stachoniówka.